^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 83 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Suaugusiųjų mokymas

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

II-IV klasių pamokų tvarkaraštis

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

Pasiekimai

2014 - 2015 m. pirmūnai

Garliavos Jonučių gimnazijos pirmūnai

2014-2015

 

Ia klasė

1.      Dakinevičiūtė Dominika,

2.      Kurgonaitė Aušrinė,

3.      Michailovaitė Justina,

4.      Michailovaitė Simona,

5.      Baltrušaitytė Karolina,

6.      Karvelytė Milda,

7.      Karčiauskaitė Viktorija

Ib klasė

1.      Kriščiūnaitė Ugnė,

2.      Vizgaitytė Indrė,

3.      Kusaitė Rasa,

4.      Čepurnaitė Akvilė,

5.      Tūgaudytė Erika,

6.      Krukaitė Rasa

IIa klasė

1.      Dvylys Lukas,

2.      Savickas Mažvydas

IIb klasė

1.      Songaila Marius,

2.      Terminaitė Gabrielė,

3.      Ziutelytė Monika

IIc klasė

1.      Paužaitė Augustė,

2.       Kriūnaitė Ugnė,

3.      Sutkutė Gabrielė

IIIa klasė

1.      Žalys Jonas

IVa klasė

1.      Cibulskytė Gustė,

2.      Čėsna Jurgis,

3.      Adomaitis Martynas,

4.      Ziutelytė Ieva,

5.      Žagaras Paulius,

6.      Kudapčenka Mantas,

7.       Paškevičiūtė Gabrielė

IVb klasė

1.      Daleckytė Liveta,

2.      Katiliūtė Rūta,

3.      Žukauskaitė Laura

IVc klasė

1.      Venckytė Ugnė

2014-2015 m. laimėjimai

2014-2015

Kauno rajono olimpiadų, varžybų ir konkursų laimėtojai

Kauno r. istorijos olimpiada:

1.      Ugnė Kriščiūnaitė (Ib) – I vieta (D.Bridžius);

2.      Gytis Bagdonavičius (IIIa) – I vieta (D.Bridžius)

 

Kauno r. geografijos olimpiada:

3.      Jurgis Čėsna (IVa) – I vieta (V.Padriezas)

4.      Gytis Bagdonavičius (IIIa) – II vieta (L.Dilkevičienė)

 

Kauno r. chemijos  olimpiada:

5.      Darius Nikiperavičius (IIa) – I vieta (E.Čiginskienė)

6.      Ugnė Kriščiūnaitė  (Ib) - III vieta (E.Čiginskienė)

 

Kauno r. dailės olimpiada

7.      Rūta Katiliūtė (IVb) – III vieta (A.Urbikienė)

Kauno r. biologijos olimpiada:

 

8.      Milda Karvelytė (Ia)  - I vieta (R.Lakickienė)

9.      Ugnė Kriščiūnaitė (Ib)  – II vieta (R.Lakickienė)

10.  Timas Merkelis (IIc) – I vieta (R.Lakickienė)

11.  Paulius Žagaras (IVa) – III vieta  (R.Lakickienė)

 

Kauno r. technologijų  olimpiada:

12.  Algirdas Vaičaitis (Ia) – I vieta (V.Minulinas)

13.  Milda Kemežytė (Ib) – I vieta (V.Ruseckienė)

 

Kauno r. matematikos olimpiada:

14.  Darius Nikiperavičius (IIa) – II vieta (A.Bliūmas)

15.  Jonas Žalys (IIIa) – I vieta (A.Goberienė)

 

Kauno r. anglų kalbos olimpiada:

16.  Domantas Vaitkevičius (IIIa) – III vieta (R.Čepulienė)

 

Kauno r. rusų kalbos olimpiada:

17.  Vladislovas Bosas (IIc) – II vieta (O.Stašaitienė)

 

Kauno r. fizikos olimpiada:

18.  Darius Nikiperavičius (IIa) – II vieta (A.Vaitkus)

 

Kauno r. ekonomikos olimpiada

19.  Modestas Kmieliauskas (IIb) – II vieta (B.Grevienė)

 

Kauno r. lietuvių kalbos olimpiada:

20.  Aušrinė Kurgonaitė (Ia) – II vieta (Z.Petraitienė)

21.  Rūta Katiliūtė (IVb) – II vieta (Z.Petraitienė)

 

Kauno r. Česlovo Kudabos geografijos konkursas:

22.  Lukas Dvylys (IIa) – III vieta (V.Padriezas)

23.  Jurgis Čėsna (IVa) – I vieta (V.Padriezas)

24.  Marius Songaila (IIb) - III vieta (V.Padiezas)

 

Kauno r. E.Pudzevičiaus  vertimų konkursas:

25.  Dominyka Dakinevičiūtė (Ia) – II vieta (R.Krulikauskienė)

26.  Karolina Kondrackaitė (IIIb) – II vieta (O.Stašaitienė)

27.  Goda Avdejenkaitė (IIb) – II vieta (D.Žigelienė)

 

Kauno r. rusų kalbos meninio skaitymo konkursas:

28.  Aivaras Skorubskis (IIb) - II vieta (D.Žigelienė)

 

Kauno r. dailės kūrybinių darbų  konkursas „Žiemos kerai“:

29.  Rūta Katiliūtė (Ivb) – II vieta (A.Urbikienė)

 

Kauno r. foto darbų konkursas „Pažintas  nepažintas Kauno rajonas“:

30.  Erika Tūgaudytė (Ib) – I vieta

31.  Gabija Jurkšaitytė (Ib) – II vieta

Kauno r. jaunųjų filologų konkursas:

32.  Gustė Cibulskytė (IVa) – laureatė (Z.Petraitienė)

 

Kauno r. konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

33.  Gytis Bagdonavičius (IIIa) – laureatas (respublikiniame konkurse laimėjo IV vietą) (D.Bridžius)

 

Kauno r. teisinių žinių konkursas

34.  IIa klasės komanda – II vieta (E.Ilčinskienė)

 

Sporto laimėjimai:

35.  Vaikinų krepšinio komanda – I vieta (S.Dubickas)

36.  Merginų smiginio varžybos  - I vieta (D.Kuojienė)

37.  Virvės traukimo varžybos – II vieta (S.Dubickas)

38.  Šachmatų varžybos – II vieta (D.Kisielienė)

39.  Vaikinų stalo tenisas - III vieta

40.  Šaudymo varžybos – I vieta (S.Dubickas)

 

 

Respublikiniai laimėjimai:

Jaunųjų filologų konkursas

41.  Gustė Cibulskytė (IVa) – III vieta, bronzos medalis (Z.Petraitienė)

Geografijos olimpiada

42.  Jurgis Čėsna (IVa) – III vieta, bronzos medalis (V.Padriezas)

Č. Kudabos geografijos konkursas

43.  Jurgis Čėsna -  6 vieta (iš 136 dalyvių).

Technologijų olimpiada:

44.  Milda Kemežytė (Ib) – III vieta, bronzos medalis (V.Ruseckienė)

Etikos konkursas „Moralinės dilemos“ :

45.  Gabija Jurkšaitytė (Ib) – II vieta (J.Radzevičienė)

B.Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkursas

46.  Gražvydė Čėsnaitė (Ib) – absoliuti laimėtoja, teisė atstovauti Lietuvą 2015 m. tarptautiniame konkurse Rio de Žaneire. (A.Urbikienė, V.Padriezas)

Mokomoji bendrovė "Inspiration"

47.  Komanda (narės - Viltė Lubytė, Kamilė Aušiūraitė, Karolina Jukėnaitė ir Guoda Janėnaitė) - nacionaliniame MMB konkurse pelnė UAB „Likora" geriausios mokinių mokomosios bendrovės vardą. (A.Gudaitienė)

 

Nacionalinis konkursas apie Lenkiją, Lietuvą ir jų tarpusavio bendradarbiavimą (Lenkijos ambasadoje)

48.  G.Bagdonavičius ir komanda - 2 vieta. (E.Ilčinskienė)

 

Konkursas ALJANTE 2015

49.  Jurgis Čėsna (IVa)

50. Lukas Kriščiūnas (IVa) I vieta  (D. Bridžius)

 

Respublikinislietuvių kalbos konkursas „Olympis 2015“

51.  Dainius Tverjanavičius – I laipsnio diplomas

52.  Kurgonaitė  Aušrinė, Montvilas Ugnius, Sipavičius Karolis – II laipsnio diplomas

53.  Karčiauskaitė Viktorija, Kasiulevičiūtė Ugnė, Kuprys Jokūbas – III laipsnio diplomas

 

Respublikinis konkursas KENGŪRA (istorija):

54.  Garbrielė Terminaitė (IIb) - auksinės kengūros diplomas

55.  Gytis Bagdonavičius (IIIa) - oranžinės kengūros diplomas

56.  Gabrielė Paškevičiūtė (IVa) - oranžinės kengūros diplomas

57.  Jurgis Čėsna (IVa) - oranžinės kengūros diplomas

 

Euroscola2014

58.  Gustė Cibulskytė (IVa),

59.  Jurgis Čėsna (IVa),

60.  Mantas Kudapčenka (IVa),

61.  Gabrielė Paškevičiūtė (IVa),

62. Gytis Bagdonavičius (IIIa) – nugalėtojai. Laimėjo 10 000 € ir kelionę į Strasbūrą.

 

 

Tarptautiniai laimėjimai:

63.  PMF „Blizgesys“ - tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų mugė - II laipsnio (sidabro) diplomas už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. (A.Gudaitienė)

 

 

2013-2014 m.m. olimpiadų, konkursų laimėtojai, 9-12 klasės

 Kauno r. mokinių istorijos olimpiada  „Dariaus ir Girėno skrydis - Lietuvos vardo garsinimas"

  •  Gabrielė Terminaitė, 9b kl., - II vieta, mokytojas Darius Bridžius


Kauno r. savivaldybės Viešosios bibliotekos projekto „Sužinok, džiaukis, dalyvauk!", skirto Lietuvos narystės dešimtmečiui Europos Sąjungoje Garliavos mokyklų žinių mūšis „Mes europiečiai"

I vieta, mokinių komanda, mokytojas Darius Bridžius

  • Gyts Bagdonavičius, 10a kl.
  • Jonas Žalys, 10a kl.
  • Aistė Navickaitė, 10b kl.
  • Gustė Cibulskytė, 11a kl.
  • Gabrielė Paškevičiūtė, 11a kl.
  • Tautvydas Medziukevičius, 11a kl.,
 

Europos Sąjungos egzamino pirmasis ir antrasis etapai
  • Gytis Bagdonavičius, 10a kl. -laureatas, mokytojas Darius Bridžius

 


 

Respublikinis rašinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

 Jurgis Čėsna, 11a kl., - II vieta, mokytojai Darius Bridžius ir Inga Stepukonienė


XXVI Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinio etapo bronzos medalio ir III-ojo laipsnio diplomo laimėtojas

Jurgis Čėsna, 11a kl., - mokytojas Valentinas Padriezas


46 – asis respublikinis jaunųjų filologų konkurso finalas

  Gustė Cibulskytė, 11 a kl. - laureatė, mokytoja Zigrita Petraitienė



Česlovo Kudabos konkursas

  • Marius Songaila, 9b kl., -  I vieta, mokytojas Valentinas Padriezas

  • Jonas Žalys, 10a  kl., -  I vieta,  mokytojas Žydrūnas Sprainaitis

  • Jurgis Čėsna, 11 a kl., -  I vieta, Valentinas Padriezas 

  • Gabrielė Terminaitė 9 b kl., - III vieta, mokytojas Valentinas Padriezas


Technologijos olimpiados II  etapas

  • Karolina Kondrackaitė 10 b, -  I vieta (mityba), mokytoja Violeta Ruseckienė
  • Ema Jovaišaitė 11 c kl., - III vieta, mokytoja Lina Bungardienė

Lietuvių kalbos konkursas, skirtas kalbininkams Jonui Kazlauskui ir Antanui Lyberiui atminti

  • Gytis Pikčilingis 11b kl., -  III laipsnio diplomas,  mokytoja Zigrita Petraitienė



Kauno r. 9 – 12 klasių mokinių geografijos olimpiada „Žemė – miestų pasaulis“

  • Jurgis Čėsna, 11a kl. - I vieta, mokytojas Valentinas Padriezas



Kauno rajono mokinių dailės olimpiada

  • Rūta Katiliūtė, 11b kl. - I vieta, mokytoja Aušra Urbikienė


 

Kauno rajono mokinių  užsienio k. olimpiada (rusų kalba)

  • Jurgis Čėsna, 11a kl. - III vieta, mokytoja Dalė Žigelienė


 Kauno rajono Lietuvos 10-12 klasių mokinių matematikos uždavinių komandinio sprendimo konkursas

III vieta, mokytojas Artūras Bliūmas

  • Jonas Žalys, 10a 
  • Nojus Jodka,10b
  • Gytis Pikčilingis, 11b

  • Tautvydas Armonas, 11c
  • Mantas Sakalauskas, 12a
  • Paulius Zaleckis, 12b


 

Kauno rajono mokinių matematikos olimpiada

  • Darius Nikiperavičius, 9a kl. – II vieta, mokytojas Artūras Bliūmas

  • Jonas Žalys, 10a kl. – I vieta, mokytoja Zita Buzienė

  • Tautvydas Medziukevičius, 11a kl. – II vieta, mokytoja Rita Čeplaitė


     Kauno rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

  • Rūta Katiliūtė, 11b kl. – III vieta, mokytoja Zigrita Petraitienė


2013/2014 m.m. rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų mokinių olimpinio festivalio šachmatų varžybos

II vieta, mokytoja Dalia Kisielienė  

  • Rūta Jurevičiūtę, 9a kl.

  • Mindaugas Sutkus, 9c kl.

  • Jaunius Navickas, 9c kl.

  • Timas Merkelis, 9c kl.



 Kauno rajono mokinių fizikos olimpiada

  • Darius Nikiperavičius, 9a kl., I vieta, mokytoja Nijolė Steponavičiūtė

  • Jonas Žalys, 10a kl., II vieta, mokytoja Nijolė Steponavičiūtė

  • Tautvydas Armonas, 11c kl., III vieta, mokytojas Algirdas Vaitkus



 Kauno rajono mokinių biologijos olimpiada

  • Marius Songaila, 9b kl., I vieta, mokytoja Rasa Lakickienė

  • Timas Merkelis, 9c kl.,  II vieta, mokytoja Rasa Lakickienė

  • Mantas Sakalauskas, 12a kl., II vieta, mokytoja Rasa Lakickienė

  • Gytis Bagdonavičius, 10a kl., III vieta, mokytoja Rasa Lakickienė


  Kauno rajono mokinių chemijos olimpiada

  • Paulius Žagaras, 11a kl., III vieta, mokytoja Elena Čiginskienė
  • Mantas Sakalauskas, 12a kl.,  III vieta,mokytoja Elena Čiginskienė

 Kauno rajono filologų konkursas

 Gustė Cibulskytė,  11a kl., I vieta, mokytoja Zigrita Petraitienė


2013-2014 m.m. rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų ir pagrindinių mokyklų mokinių olimpinio festivalio 5-12 klasių šaškių varžybos

 

Mokyklos komanda, II vieta, mokytojos Dalia Kisielienė ir Jūratė Jakštonienė

 

  • Mindaugas Sutkus, 9c

  • Tautvydas Armonas, 11c


2013/2014 m.m. rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų mokinių olimpinio festivalio rankinio varžybos

II vieta, mokytojas Saulius Dubickas

  • Arminas Stankūnas,

  • Rokas Tarcijonas,

  • Mažvydas Savickas,

  • Justas Masiukas,9a

  • Žygimantas Greblikas, 9a

  • Lukas Abakevičius, 8e

  • Augustas Jonas, 9b

  • Rimvydas Abromavičius, 9a

 


Lietuvos jaunųjų matematikų konkursas „Žiburys“

 

  • Darius Nikiperavičius, 9a kl., I vieta, mokytojas Artūras Bliūmas.

 

 


 

Kauno r. 5-12 klasių moksleivių tapybos darbų konkurso „Rudens natiurmortas 2013“ laureatės, mokytoja Aušra Urbikienė

  •     Justė Keturakytė, 11a kl.

  •      Rūta Katiliūtė, 11b kl.

 

 


Respublikinis  meninio skaitymo konkursas, I turas 9-12 kl. grupė.

 

  • ·        Gustė Cibulskytė, 11a kl., -  I vieta, mokytoja Zigrita Petraitienė.


Aukso ir sidabro medaliai

MOKYKLĄ BAIGĖ AUKSO MEDALIU

 

Akavickaitė Valdonė                  1974/75 m. m.

Gricius Alvydas                           1978/79 m. m.

Lukoševičiūtė Vitalija                1978/79 m. m.

Šiupinskas Albinas                      1978/79 m. m.

Vyšniauskaitė Alma                    1980/81 m. m.

Beitnaraitė Jolanta                     1982/83 m. m.

Labokaitė Diana                          1984/85 m. m.

Sakalauskaitė Dalia                    1984/85 m. m.

Lutkevičius Audrius                   1985/86 m. m.

Lapinskas Remigijus                  1985/86 m. m.

Liuiza Robertas                           1985/86 m. m.

Sadonytė Gilvina                         1985/86 m. m.

Mickevičius Pranas                    1987/88 m. m.

Banytė Jūratė                               1988/89 m. m.

Kaminskaitė Rūta                       1990/91 m. m.

Lutkevičiūtė Roma                     1990/91 m. m.

Veličkaitė Aristida                      1991/92 m. m.

Pakolkytė Vilma                          1992/93 m. m.

Ruseckaitė Rasa                           1992/93 m. m.


 

MOKYKLĄ BAIGĖ SIDABRO MEDALIU

 

 

 

Liutkevičiūtė Edita                     1985/86m. m.

 

Rakauskaitė Ginta                      1985/86 m. m.

 

Dagilis Vitalijus                           1985/86 m. m.

 

Lauruvėnas Linas                       1985/86 m. m.

 

Mykolaitytė Astra                       1985/86 m. m.

 

Rimkūnaitė Egidija                    1985/86 m. m.

 

Navickaitė Daiva                         1985/86 m. m.

 

Aldakauskas Giedrius                1986/87 m. m.

 

Kumpikaitė Genovaitė               1986/87 m. m.

 

Petrauskaitė Renata                   1986/87 m. m.

 

Ambrozevičiūtė Edita                1987/88 m. m.

 

Venzlauskaitė Kristina              1987/88 m. m.

 

Kriaučiūnaitė Laima                 1988/89 m. m.

 

Montvilaitė Erika                       1988/89 m. m.

 

Jankutė Irena                               1988/89 m. m.

 

Pakolkytė Rosita                         1988/89 m. m.

 

Koftanikas Giedrius                   1990/91 m. m.

 

Laivytė Asta                                1992/93 m. m.

 

Navickaitė Jurgita                      1992/93 m. m.

 

Stogytė Aurelija                           1992/93 m. m.

 

Kumpikaitė Vilmantė                 1992/93 m. m.

 

Lauciūnaitė Diana                      1992/93 m. m.

 

Andriukaitytė Dalia                    1992/93 m. m.

 

Slušnys Dainius                            1992/93 m. m.

 

 

 

 

Mokyklą baigė su pagyrimu

 Egidijus Vilkickas                 12                        1997 m.

Vaitkūnaitė Evelina               12a                      2006 m.

Mačiulskytė Simonika         12a                      2007 m.

Maknevičius Nerijus            12b                      2007 m.

Zujus Sigitas                          12b                      2007 m.

Ulevičius Jonas                      12b                      2007 m.

Černeckytė Ieva                   12a                      2008 m.

Keraitė Ieva                           12a                      2008 m.

Kapūstaitė Justė                    12a                      2008 m.

Mikelionytė Vaiva                12a                      2008 m.

Vaitkūnaitė Judita                  12a                     2008 m. 

Pikaitė Kristina                      12a                     2008 m.      

Žibaitė Aušra                         12a                      2008 m.

Žilinskaitė Rūta                     12a                      2008 m.

Dvylys Dominykas               12a                      2009 m.

Jaraitė Agnė                           12a                      2009 m.

Obcarskas Antanas              12a                      2009 m.

Šeškutė Milda                        12a                      2009 m.

Verskytė Justė                       12a                      2009 m.

Drumstaitė Greta                  12b                      2009 m.

Šmigelskytė Agnė                 12b                      2009 m.

Brazdeikytė Greta                12b                      2010 m.

Daleckytė Evelina                12b                      2010 m.

Janonytė Goda                      12b                      2010 m.

Keturakytė Ernesta              12b                      2010 m.

Marušaitė Birutė                   12b                      2010 m.

       Šikovaitė Jūratė                    12b                      2010 m.

       Vilkevičiūtė Justina              12b                      2010 m.

Bungardaitė Urtė                  12c                      2010 m.

Vaitiekūnaitė Lina                12c                      2010 m.

Martusevičiūtė Regina          12bs                    2010 m.

Kudapčenka Lukas              12a                       2010 m.

Latūnauskaitė Liucija         12a                      2010 m.

Lukošiūnas Arnas                 12a                      2010 m.

Pakėnaitė Agnė                     12a                      2010 m.

Paužuolis Mindaugas           12a                      2010 m.

Čibirkaitė Valdonė               12b                      2010 m.

Jakubauskaitė Žydrūnė       12b                      2010 m.

Juška Aivaras                        12b                      2010 m.

Mastauskas Povilas             12b                      2010 m.

Paškevičius Šarūnas             12b                     2010 m.

Radžiūnaitė Miglė                12b                      2010 m.

Vizgaitytė Gintarė                 12b                      2010 m.

Bliuvaitė Klaudija                12a                      2012 m.

Dirmeikis Tomas                   12b                      2012 m.

Dvylys Simonas                    12b                      2012 m.

Pažėra Erlandas                    12b                      2012 m.

Rimkutė Viktorija                 12b                      2012 m.

Mockevičiūtė Gintarė           12b                      2012 m.

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook