Aktyvių gimnazistų išvyka į Vilnių

Gimnazijos Mokinių tarybos ir Borutaičių draugijos atstovai, vykdydami projektą “Borutaičiai – kūrybingas, aktyvus, pilietiškas jaunimas”  ir pasinaudodami lėšomis, gautomis už puikų pasirodymą Kauno rajono jaunimo organizacijų festivalyje “Noriu būti matomas”, neseniai lankėsi jau kalėdiškai pasidabinusiame Vilniuje.

Pirmiausia turėjome tikslą aplankyti mūsų šalies mokslo šventovę Vilniaus universitetą. Lydimi gidės, susipažinome su vieno seniausių Rytų Europoje universitetų istorija. Lankėmės universiteto bibliotekoje, apžvelgėme įspūdingąsias P. Smuglevičiaus, J. Lelevelio, Observatorijos sales. Pavaikščiojome po universiteto kiemelius, auditorijas. Ypač susižavėjome dailininko Petro Repšio atkurta baltų istorija Lituanistikos centre. Keletą susikaupimo minučių praleidome Šv. Jonų bažnyčioje.

Kitą dienos pusę skyrėme pramogoms, bendravimui: vieni mėgavomės “Vichy pramogų parko” teikiamais malonumais, kiti tiesiog jaukiai leidome laiką prie arbatos puodelio “Ozo” centre. Tikimės, kad ir ateinantieji metai bus kupini įdomios veiklos, o jų pabaigą vėl vainikuos kokia nors maloni išvyka.

Zigrita Petraitienė,

Borutaičių draugijos pirmininkė