Tolerancijos diena

Tolerancijos diena, lapkričio 16-oji, Jonučių gimnazijoje šiemet buvo paminėta įvairiausiomis veiklomis. Mokiniai su klasių auklėtojomis, aptarę tolerancijos temą, ėmėsi kūrybos. Senos,   suplyšusios arba idėjiškai pasenusios knygos turinys buvo perkuriamas taip, kad atspindėtų, jog  mokiniai suprato, kas yra tolerancija, kuo ji svarbi šiuolaikiniame pasaulyje. Visą savaitę mokyklos fojė veikusi visų klasių kurtų knygų paroda nepaliko abejingų bei atskleidė, kokie esame kūrybingi.

Mokyklos fojė televizorius pertraukų metu transliavo filmus tolerancijos tema, kuriuos pasiūlė mokyklos socialinė pedagogė A. Povilaitienė.

Lapkričio 14 d. Kauno Veršvų vidurinėje mokykloje vyko respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija „Per bendrystę į toleranciją“. Į konferenciją susirinkę aktyviausių Lietuvos mokyklų TUC mokiniai pristatė savo menines kompozicijas, pranešimus bei dainas. Jonučių gimnazijai atstovavo mokinių tarybos prezidentas IIIb klasės mokinys Nojus Jodka, IIIa kl. mokinys Erikas Bružikas ir Tolerancijos ugdymo centro aktyviausios pagalbininkės Ia klasės mokinės Viktorija Bražukaitytė, Karolina Baltrušaitytė, Viktorija Karčiauskaitė, Ugnė Kasiulevičiūtė, Dominika Dakinevičiūtė, Justina ir Simona Michalovaitės. Jonučių gimnazijos pasirodymas prikaustė žiūrovų dėmesį. Nuobodžiauti  nebuvo kada, nes scenoje vyko tikras protų mūšis – dalyvės kovėsi dėl Lietuvos tūkstantmečio tolerancijos vaiko titulo ir vieną po kito bėrė atsakymus apie Garliavos istoriją bei Jonučių TUC veiklą.         Po Jonučių gimnazijos pasirodymo žiūrovai plojo tikrai ne iš mandagumo, bet susižavėję mokinių puikia vaidyba ir išradingumu.

Joomla! derinimo konsolė

Sesija