^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 54 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

Tolerancijos diena

Tolerancijos diena, lapkričio 16-oji, Jonučių gimnazijoje šiemet buvo paminėta įvairiausiomis veiklomis. Mokiniai su klasių auklėtojomis, aptarę tolerancijos temą, ėmėsi kūrybos. Senos,   suplyšusios arba idėjiškai pasenusios knygos turinys buvo perkuriamas taip, kad atspindėtų, jog  mokiniai suprato, kas yra tolerancija, kuo ji svarbi šiuolaikiniame pasaulyje. Visą savaitę mokyklos fojė veikusi visų klasių kurtų knygų paroda nepaliko abejingų bei atskleidė, kokie esame kūrybingi.

Mokyklos fojė televizorius pertraukų metu transliavo filmus tolerancijos tema, kuriuos pasiūlė mokyklos socialinė pedagogė A. Povilaitienė.

Lapkričio 14 d. Kauno Veršvų vidurinėje mokykloje vyko respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija „Per bendrystę į toleranciją“. Į konferenciją susirinkę aktyviausių Lietuvos mokyklų TUC mokiniai pristatė savo menines kompozicijas, pranešimus bei dainas. Jonučių gimnazijai atstovavo mokinių tarybos prezidentas IIIb klasės mokinys Nojus Jodka, IIIa kl. mokinys Erikas Bružikas ir Tolerancijos ugdymo centro aktyviausios pagalbininkės Ia klasės mokinės Viktorija Bražukaitytė, Karolina Baltrušaitytė, Viktorija Karčiauskaitė, Ugnė Kasiulevičiūtė, Dominika Dakinevičiūtė, Justina ir Simona Michalovaitės. Jonučių gimnazijos pasirodymas prikaustė žiūrovų dėmesį. Nuobodžiauti  nebuvo kada, nes scenoje vyko tikras protų mūšis – dalyvės kovėsi dėl Lietuvos tūkstantmečio tolerancijos vaiko titulo ir vieną po kito bėrė atsakymus apie Garliavos istoriją bei Jonučių TUC veiklą.         Po Jonučių gimnazijos pasirodymo žiūrovai plojo tikrai ne iš mandagumo, bet susižavėję mokinių puikia vaidyba ir išradingumu.

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos