METŲ PAMOKA SU RAŠYTOJA

Pasitinkant šv. Kalėdas ir Naujuosius metus, GJG dvyliktokams ir GJP aštuntokams vyko išskirtinė literatūros pamoka, kurią pavadinome METŲ PAMOKA. Svečiuose viešėjo plačiai žinoma savo įvairialype kūryba rašytoja, muziejininkė ALDONA RUSECKAITĖ. Pasiremdama savo tyrinėjimais, kurių pagrindu gimė keturi biografiniai romanai apie rašytojus, viešnia akcentavo, kaip svarbu "neužkasti talento, nuo Dievo duoto", nepamiršti pareigos savo kraštui (Maironis), turėti ryžto, drąsos viską pradėti iš naujo, kad galėtum realizuoti save (Žemaitė), gebėti džiaugtis ir poilsiauti tik tada, kai atliktas darbas, bei ryžtingai siekti, kad Lietuvai vadovautų labiausiai išsilavinę žmonės (V. Mačernis), lengvai nepasiduoti kitų įtakoms, nebūti kategoriškiems dėl nieko (S. Nėris). Norisi tikėti, kad pamokoje išsakytos mintys bus išties svarbios jaunimui, netrukus paliksiančiam mokyklos suolą.

Mokytoja Zigrita Petraitienė

Joomla! derinimo konsolė