Erasmus+ projekto LEARNING FROM EACH OTHER- LET'S MEET THE WORLD OUT THERE!

Erasmus+ projekto LEARNING FROM EACH OTHER- LET'S MEET THE WORLD OUT THERE! mokymo(si)/praktikos visitas Portugalijoje

Gegužės 20-24 dienomis septyni gimnazijos trečiokai kartu su turizmo ir mitybos mokytoja V.Ruseckiene ir anglų k. mokytoja R.Čepuliene vyko į projekto koordinatorių mokyklą Setúbal mieste Portugalijoje. Tai buvo iš anksto planuotas mokymo(si)/ praktikos vizitas. Kartu dalyvavo moksleiviai iš Rumunijos, Lenkijos ir, žinoma, Portugalijos. Susitikimo metu kiekvienos šalies moksleiviai prisistatė deklamuodami ar dainuodami gimtąja kalba, gamino savo šalį reprezentuojantį saldėsį, kuriuo vėliau vaišino kitus. Veiklos programa buvo išties įvairi ir įdomi. Sužinojome, kokiu būdu žuvis atkeliauja iki vartotojo, lankėmės žuvies turguje, skanavome jūros gėrybes restoranuose. Susipažinonome ne tik su Setúbal miesteliu, bet lankėmės Sintroje, Lisabonoje. Turėjome galimybę pamatyti didžiulius vyno rūsius ir dalyvauti avių sūrio gamybos edukacijoje.
Portugalija tikrai labai graži, įdomi šalis ir džiaugiamės turėję galimybę Erasmus + projekto dėka ją pažinti.
Rima Čepulienė, projekto koordinatorė