Prašome

Mokslo metų pabaigos ir mokslo metų pradžios prisiminimai....

Progimnazijos ir gimnazijos jungtiniam chorui „Muzika“ šis laikotarpis buvo ypatingas. Lietuvos šimtmečio dainų švenčių pradžia -  nuostabi šokių ir dainų šventė Kaune, birželio pabaigoje. Širdžiai mielos dainos, gera nuotaika. Liepos pradžioje – pasaulio lietuvių dainų šventė Vilniuje.

Kartu su visa Lietuva dainuojame Tautišką giesmę. Mūsų merginų balsai įsilieja į daugiatūkstantinę dainininkų minią. Atliekame didingą chorinės muzikos repertuarą. Rugsėjo pradžioje išvykstame į tarptautinį moksleivių chorų festivalį Čekijoje. Atstovaujame Lietuvą, Kauno rajoną, Garliavą ir savo mokyklą. Už šią išvyką esme dėkingos Kauno regiono plėtros agentūrai ir Kauno rajono merui. Išdainuojame 20 chorinių kūrinių repertuarą. Malonus priėmimas, ekskursijos, ypatingas dėmesys lietuvaitėms, surengti 3 koncertai, pačios geriausios emocijos ir muzikalumas scenoje. Sugrįžus -  „Lietuva brangi“  prie kompozitoriaus J. Naujalio paminklo Raudondvaryje, kur minėjome Europos paveldo dieną „Atraskime šimtmečio paveldą“. Spalio pradžioje – koncertas bendruomenei, skirtas tarptautinei Muzikos ir Mokytojo dienai.

Tai pačios geriausios ir iškiliausios pamokos jaunimui, kuriose dirbome visos kartu: muzikos mokytoja Viktorija Stanislovaitienė, Garliavos meno mokyklos moksleivė – pianistė Goda Baužavaitė, anglų kalbos mokytoja Laima Mickuvienė ir 33 progimnazijos ir gimnazijos šauniausios merginos.

Kviečiu moksleivius lankyti dainavimo užsiėmimus, lavinti savo muzikinius - vokalinius gebėjimus, kūrybiškumą ir dalyvauti savo mokyklos ir Lietuvos kultūriniame gyvenime.

Muzikos mokytoja Dalė Balaikienė