Svetainėje lankosi 113 svečių ir nėra prisijungusių narių

Aušrinė Kurgonaitė – Lietuvos „maksimalistų“ būryje

Tądien „Maximos“ stipendininkai buvo apdovanoti ne tik piniginėmis išmokomis, bet ir kupina įvairių patirčių veikla Vilniuje. Mokiniai apsilankė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir buvo supažindinti su įstaigos struktūra, turėjo progą apžiūrėti ginklus. Vėliau dalyvavo užsiėmime su maisto menininke Jolita Vaitkute – kartu kepė spalvotus blynus. Po to jų laukė įdomus pasakojimas „Robotikos Akademijoje“, kur buvo suteikta galimybė patiems sukonstruoti Lego robotus. Dieną vainikavo oficialios iškilmės Vilniaus Valdovų rūmuose, kur didžiojojoje Valdovų salėje kiekvienas stipendininkas buvo individualiai pagerbtas. Pristatymus skaitė žurnalistas Andrius Tapinas, verslininkas Ilja Laurs, aktorius Dominykas Vaitiekūnas kartu su orkestru atliko koncertą „Muzikanto (iš)gyvenimo simfonija“, vėliau orkestrui dirigavo žinomas atlikėjas Martynas Levickis.

Labai džiugu, kad viena iš šešiasdešimties pagerbtųjų šalies mokinių buvo ir mūsų gimnazijos IV a klasės mokinė Aušrinė Kurgonaitė, kuri laimėjo prekybos tinklo  „Maxima“ metinę stipendiją už pasiekimus meno ir kūrybos srityje. Lai ši sėkmė įkvepia ir kitus moksleivius atkakliai mokytis, realizuoti savo talentus ir svajones paversti realybe.

Mokytoja Zigrita Petraitienė