^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 104 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Suaugusiųjų mokymas

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

Įspūdžiai iš tarptautinės Erasmus+ konferencijos Bonoje

Erasmus programa buvosukurta apie 1987 metais remti studijas ES bei finansuoti jaunimo mobilumą. 2014 metais visos švietimo, jaunimo ir sporto programos Europos Komisijos lygiu buvo sujungtos į vieną Erasmus+ programą ir dabar ja gali pasinaudoti daugiau žmonių dėl siūlomų įvairesnių galimybių.Taigi, šie metai Erasmus- jubiliejiniai, 30-tieji.

 

 

Ta proga Bonoje, Vokietijoje, gegužės 18-19 dienomis buvo surengta sklaidos ir poveikio mokykloms konferencija „Best practice results from Erasmus+“, kurioje dalyvavo apie 200 dalyvių –projektų koordinatorių-  iš 31 šalies. Lietuvai atstovavo 3 mokyklos. Smagu, kad tarp geriausiai įvertintų (Rokiškio Juozo Tumo Vaižganto gimnazija, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija) buvo ir Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazijos projektas „Seeing and Tasting Creatively“ („Matyti ir ragauti kūrybiškai“), vykdytas 2014-2016 mokslo metais.

Plenariniame posėdyje kalbėjo Vokietijos Švietimo ir kultūros reikalų generalinio sekretoriaus pavaduotoja Heidi Weidenbach- Mattar, Europos Komisijos GD švietimo, sporto ir kultūros, mokyklų ir daugiakalbystės skyriaus vadovas Michael Teutsch bei kiti garbūs svečiai iš Jungtinės Karalystės, Skandinavijos šalių, Italijos, Kroatijos, Bulgarijos ir kitų. Darbo grupėse įvairių šalių mokyklų bei organizacijų atstovai dalijosi savo projektų idėjomis bei organizacine patirtimi, pristatė pasiektus rezultatus. Mūsų gimnazijos projekto medžiaga buvo eksponuojama stende (iš viso buvo 25 stendai).

Man asmeniškai labiausiai įstrigo Vokietijos Kalbų centro vadovo mintis, kad kiekvieno mūsų „užsienio politika“ prasideda nuo kaimynų durų, už kurių- jau kažkas kitaip, nei tavo šeimoje. Žvelgiant plačiąja prasme, mes tikimės, kad kitataučiai bus tokie pat, kaip mes, bet taip nėra. Dėl to kyla įvairių kultūrinių nesutarimų ar nesusipratimų. Bet mes visi gyvename viename pasaulyje ir tik nuo to, kiek mes vieni kitus pažinsime, priklausys mūsų pačių reakcija į tai, kas mus skiria. Tuo pačiu, geriau pažinsime save. Manau, kad ši mintis labiausiai apibūdina dalyvavimo tokiuose projektuose tikslą ir reikalingumą.

Baigdama noriu pasidžiaugti, kad konferencija tikrai buvo suorganizuota aukščiausiu lygiu. Ji vyko Gustav Stresemann edukacijų ir konferencijų centre, kuriame įrengta naujausia profesinė konferencijų įranga, dalyviai apgyvendinami čia pat esančiame viešbutyje, o restoranas siūlo patiekalus išrankiausiems skoniams. Organizatoriai netgi pakvietė į vakarinį kruizą Reino upe, kurio metu galėjome gėrėtis nuostabiais vaizdais ir mėgavomės puikia vakariene. Taigi, nors programa buvo intensyvi, laikas neprailgo. Džiaugiuosi šia unikalia galimybe pasisemti patirties ir tikiuosi ją pritaikyti... kituose projektuose.

 

Rima Čepulienė, Garliavos Jonučių gimnazijos anglų kalbos mokytoja

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook