Gimnazijos antrokai stebino savo kūrybiškumu

images/naujienos2016/zigr/gamta_1.jpgGegužės 9 dieną Jonučių gimnazijos antrokai metė sau rimtą kūrybinį iššūkį –grupėmis pristatė tiriamuosius aplinkosauginius  projektus.  Tradicija tapusi, gamtos mokslų konferencija, kurios pagrindinės koordinatorės mokytojos  E.Čiginskienė bei R. Lakickienė, klausytojus bei dalyvius praturtino naujomis žinomis, stebino moksleivių kūrybiškumu bei išradingumu.Pagrindinis konferencijos tikslas - išsirinkti mus dominančią temą ir ją išplėtoti, pasitelkiant į pagalbą  informacines  technologijas bei pasiremiant atlikta praktika. Gimnazistai kruopščiai parengė pristatymus  pačiomis įvairiausiomis ir aktualiausiomis  temomis: tai kaukės ir kremai, elektromobiliai, maisto priedai, azotas ir jo junginių poveikis  sveikatai, atliekų prikėlimas antram gyvenimui , šiltnamio efektas ir t.t.

Antrokai parodė, kad dirbami drauge, kartu įveikdami savo baimes, gali nuveikti daug gražių ir prasmingų  darbų. Kartu įsitikinome, jog tokie projektai yra prasmingi ir mums naudingi, tikimės, jog ateityje bus daugiau tokių konferencijų, juk būtent jose  atsiskleidžiame įvairiapusiškai.

IIB klasės mokinė Raminta Leonaitė