Apie matematikų renginį „GUGOLAS - 2017“

Visą savaitę (03.13 – 03.17) mokykloje vyko kasmetinis matematikų renginys „ GUGOLAS -2017“.Pirmadienį   penktų  klasių mokiniai varžėsi  matematinėje viktorinoje,  kurią  koordinavo mokytoja  Zilvija Sylienė.  Nugalėjo  5c klasės mokiniai   -  Deimantė Senkutė,  Viltė Nenėnaitė,  Aušrinė Vizgaitytė,  Ignas Černiauskas ir Vilius Vyšniauskas.  Šeštų  klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Teisingai atsakysi – mokykloje nepaklysi“, kurį organizavo mokytoja Vijoleta Mackevičienė.  Laimėtojais šiame konkurse tapo  6 c klasės mokiniai Smiltė Sazanskytė, Deivina Karūnaitytė,  Domas  Slendzoka ir Martynas Baltramaitis.

Antradienis.  Kovo 14 d. yra pasaulinė skaičiaus π diena. Šią dieną mini visas pasaulis, todėl ir šios dienos paminėjimo sumanytoja ir globėja ,pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja, matematikos mokytoja  Rita Čeplaitė inicijavo šio skaičiaus konkursą. Konkursas , kaip ir kiekvienais metais, atnešė  daug staigmenų. Skaičiaus π konkursas vyksta jau šešti metai ir kiekvienais metais  pasakytų po kablelio skaitmenų skaičius vis didėja, rekordai  vis gerėja...  Šiais metais  Jonučių gimnazijos III a klasės mokinys metė iššūkį progimnazijos direktoriui Jonui Petkevičiui, kuris priėmė iššūkį ir egzaminą išlaikė, mintinai pasakęs net 235 skaitmenis po kablelio skaičiuje π.  Konkurse dalyvavo visi norintys 5-12 klasių mokiniai. Nugalėtoja tapo 8 b klasės mokinė Evelina Šiugždaitė pasakiusi net 229 skaitmenis po kablelio, antrąją garbingą vietą užėmė III a klasės mokinys, garsus mokyklos akordeonistas Algirdas Vaičaitis(225 skaitmenys), kuris, kaip pats sakė, turi ambicijų kitais metais laimėti progimnazijos  direktoriui mestą iššūkį. Ir trečią vietą šiame konkurse užėmė 5b klasės mokinė Adrijana Juočaitė, pasakiusi net 188 skaitmenis.

Trečiadienį visi norintys 5-12 klasių mokiniai varžėsi „SUDOKU“ konkurse, kurį globoja gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, matematikos  mokytoja Asta  Goberienė. Nugalėtojais  5-6 klasių tarpe tapo  5f klasės mokinė  Airūnė Dringelytė, 7-8 klasių grupėje laimėjo 8c klasės  mokinys  Evaldas Sutkus, o  tarp 9-12 klasių mokinių laimėjo III a klasės  mokinė Dominika Dakinevičiūtė.

Ketvirtadienį vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengura – 2017“, kurį koordinavo matematikos mokytoja  Asta Pakėnienė.

Penktadienį  įvyko finalinis matematikos savaitės renginys – konkursas „Protų mūšis“, kurį organizavo mokytoja Žydrūnė  Bastienė. Protų mūšyje rungtyniavo penkios komandos.   Pagrindinį prizą iškovojo komanda, pasivadinusi “Auksinė žuvelė“, kurią  sudarė    Elžbieta Petrauskaitė (8a),  Deividas Kairiūkštis (I b), Inesa  Degutytė ( IIb), Jokūbas Kuprys( IIIa) ir Timas Merkelis (IVc).

Sveikiname visus nugalėtojus. Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems matematikos savaitės renginiuose.

Dėkojame visiems matematikos mokytojams, prisidėjusiems prie savaitės renginių organizavimo.

Matematikos savaitės „GUGOLAS -2017“ organizatoriai