Svetainėje lankosi 81 svečias ir nėra prisijungusių narių

Apie vandenį mokėmės kitaip

Lapkričio 25 dieną Garliavos Jonučių gimnazijoje vyko probleminio mokymo diena, skirta abiejų pirmų klasių mokiniams. Visiems mums buvo pasiūlyta viena tema – VANDUO. Turėjome lygiai savaitę laiko  pasirinktai problemai, susijusiai su šia tema, išspręsti. O problemos buvo susijusios su biologija, chemija, fizika bei lietuvių kalba ir literatūra. Pristatymas turėjo trukti ne daugiau kaip penkias minutes. Išsiskirstėme į devynias grupeles ir pradėjome dirbti. Ruošėmės kaip įmanydami - skaitėme medžiagą, tarėmės, kaip formuluoti savo problemą, kaip vaizdžiai ją pateikti, repetavome patį pristatymą.

Probleminio mokymosi dieną praleidome išties turiningai. Aktų salėje susėdę grupelėmis pristatėme veini kitiems ir mokytojų komisijai savo nuveiktą darbą, vertinome vieni kitus planšetiniuose kompiuteriuose. Besiruošdami projektui ir pristatydami savo nuveiktą darbą, ne tik įgavome daug naujų žinių apie patį svarbiausią elementą vandenį, bet ir įgijome komandinio darbo, bendravimo ir bendradarbiavimo patirties.

Labai ačiū chemijos mokytojai E. Čiginskienei, biologijos mokytojai R. Lakickienei ir lietuvių kalbos mokytojai Z. Petraitienei už nepaprastai įdomiai praleistą laiką, įgytas naujas žinias bei praktinius įgūdžius.

Gusta JUodžbalis, I b klasė