Garliavos Jonučių gimnazijoje mokosi vieni versliausių Kauno rajono mokinių

Garliavos Jonučių gimnazijos mokinių mokomoji bendrovė ,,Ipsum Maleficus“ (bendrovės darbuotojos: Viktorija Arlauskaitė, Justina Taraškevičiūtė, Violeta Polzunovaitė, Morta Juodytė, Ignė Varankaitė ir prezidentė Emilija Baltaduonytė) tarptautinę verslumo savaitę pradėjo dalyvaudama VšĮ  „Lietuvos Junior Achievement“ ir  VDU mokslo ir studijų centro organizuotame konkurse - mugėje   š. m. lapkričio 18d. MMB   produktai -,,mini“ papuošalai ir pakabukai raktams, skirti įvairiausio amžiaus vartotojui. Pagal tarptautiniam renginiui keliamus reikalavimus paruoštame stende, jaunosios verslininkės puikiai pristatė savo produktą ir save.  Mugės metu gausi vertinimo komisija, kurią sudarė verslo ir akademinės bendruomenės atstovai, uždavinėjo  klausimus, susijusius su bendrovės gaminamais produktais, veikla. Vertinimo komisija labai susidomėjo MMB išskirtiniais papuošalais ir raktų pakabukais. Mes laimėjome KTU inicijuotą ,, Kūrybiškiausios mokinių mokomosios bendrovės“ diplomą. Mugėje taip pat išklausėme profesoriaus Vytauto Liesionio paskaitą ,,Pokalbis apie ekonomiką“. Ji  naudinga tolesniam mūsų verslui plėtoti.Lapkričio 21 dieną  VšĮ „Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras“ kartu su Aleksandro Stulginskio universitetu organizavo finalinį „Verslo idėjų generatorius 2016“ konkursą, kurio tikslas skatinti jaunus žmones savo idėjas paversti sėkmingais verslais. Šiame konkurse Garliavos Jonučių gimnazistai pristatė net dvi idėjas. II a klasės gimnazistės E. Baltaduonytė, Viktorija Arlauskaitė, Ugnė Sprainaitytė ir Ieva Bartkevičiūtė pateikė socialinio verslo idėją, kurios esmė - draugiškumas aplinkai. IIIa klasės gimnazistės  Deimantė Maskaliovaitė ir Karolina Pavlovaitė nustebino visus klausytojus ir vertinimo komisiją (ASU ekonomikos ir vadybos dekanę A. Miceikienę, AB „Linolitas“ generalinę direktorę S. Motiejūnienę ir UAB „Baltijos polistirenas“ pardavimų direktorių A. Mockevičių) savo riedučių arenos verslo idėja. Jos tapo šio konkurso I vietos diplomo ir piniginės premijos laureatėmis. Sveikiname jas!Renginyje dalyvavęs Kauno rajono meras V. Makūnas džiaugėsi jaunųjų verslumo gebėjimais ir kvietė savo idėjas paversti sėkmingais projektais Kauno rajone.

Emilija Baltaduonytė IIa gimnazistė