MENINIAI AKCENTAI MOKYKLOJE

Kiekvienais metais Tarptautinės Mokytojų dienos proga pastebime vis naujesnių  mokinių saviraiškos formų. Kasmet surengiamos parodos iš naujais mokslo metais sukurtų darbų. Šiais mokslo metais tapybinėmis mozaikomis bei savitais ornamentais 8c, 8f kl.mokiniai pavaizdavo šviesą tamsoje.

O  meniniame projekte 5-12 klasių mokiniai ( mokytojos D.Balaikienė, A.Urbikienė) parengė meninį kūrinį “Mano mokytojas ir aš“, kurį išgirdome ir išvydome šventiniame renginyje, skirtame Tarptautinei Mokytojo dienai. Tokią dovaną, kuri mokyklos  vokalistų balsais sklido kiekvienam į širdį, padovanojo progimnazijos ir gimnazijos  choras. O mokytojų portretų, sukurtų grafikos technika, galerijoje – 95 mokytojų portretai, kuriuos per 5 minutes mokytojai galėjo apžiūrėti, surasti save bei  pasiimti šią  dovaną kiekvienas sau.

Taip pat malonią staigmeną pateikė ne tik mokiniai.  Mokyklos I- o aukšto foje- progimnazijos matematikos mokytojos Zilvijos Sylienės fotografijų paroda „Mano darželio gėlės“ pasakoja apie mokytojos pomėgį ne tik auginti gėles, bet ir jų grožiu pasidalinti su kitais. Skirtingo metų laiko gamtos kaita užfiksuota fotoaparatu atskleidžia mokytojos pastabumą, meilę gamtai ir grožiui.

To paties aukšto foje- gimnazijos direktoriaus V.Padriezo kaklaraiščių kolekcija- meninė instaliacija, kurioje visa bendruomenė pasijuto tarsi kelionėje po pasaulį. Net 100 skirtingų kaklaraiščių iš skirtingų pasaulio kampelių – puiki paroda, kuri atskleidė skirtingų tautų skirtingas tradicijas, kultūrą. Ne tik mokytojai, bet ir mokiniai turėjo progą juos pasimatuoti bei didžiuotis mūsų gimnazijos direktoriaus skirta dovana kiekvienam iš mūsų (instaliaciją padėjo sukurti mok. V.Minulinas).

Mokytoja Aušra Urbikienė