Svetainėje lankosi 60 svečių ir nėra prisijungusių narių

Spalio 15-oji - Tarptautinė baltosios lazdelės diena

Šiai dienai skirtame minėjime dalyvavo įgarsintų pasakų vaikams kūrėja Indrė Gaskaitė. Viešnia yra išleidusi du kompaktinius diskus: „Kas namelio širdyje“ ir „ Per pasakų dangų“.

Susitikimo metu skambėjo 7b klasės merginų ansamblio atliekama daina (mokyt. D. Nickuvienė), Ia klasės mokinės Ievos Genytės smuiko garsai kvietė pasigrožėti mokytojos A. Urbikienės ir 8c klasės mokinių kūrybiniu darbu- rudens instaliacija, o viešnių Mildos ir Indrės  dainuojamos dainos ir giesmės, sekama pasaka, draugiškas pokalbis ragino vėl ir vėl pažvelgti į žmogaus dvasinį grožį,  pasisemti optimizmo ir  atsigręžti į tikrąsias vertybes.

Mokinių, dalyvavusių šiame renginyje, mintys: „Pasijutau taip jaukiai, buvau  užsimerkęs ir įsivaizdavau, ką reiškia taip gyventi“.

„ Patiko, kad Indrė yra linksma ir optimistiška. Neįsivaizdavau, kad toks gražus jos balsas“. „ Tai privertė mane susimąstyti ir suprasti, kaip gerai gyvenu, kokia esu laiminga , kad galiu matyti spalvas, dangų, saulę. Įspūdį padarė  didelis Indrės optimizmas, požiūris į pasaulį“.

„Buvo labai įdomu pasiklausyti viešnios. Ji niekam neturi pykčio, tiesiog keliasi kiekvieną rytą ir yra pozityviai nusiteikusi. Manau, kiekvienam žmogui to reikėtų“.

„Supratau, kad turiu labai didelę dovaną – regėjimą“.

„Šioje pamokoje suvokiau, kad  daugelio žmonių požiūris į pasaulio įvykius nėra toks optimistiškas, vis atrodo, kad kažko neturi, kažko trūksta. O žmonės, kurie neturi regėjimo sugeba būti laimingesni už tuos, kurie turi regėjimą, kurio žmogui taip reikia“.

„Ši trumpa paskaita buvo kupina džiaugsmo, motyvacijos būti laimingais. Kartais mes esam nepatenkinti savo gyvenimu, tačiau yra žmonių, kuriems ne taip pasisekė, tačiau jie tiesiog spinduliuoja džiaugsmu“. „Buvau sužavėta, jog žmogus neturintis regos yra toks optimistas. Linksmas, besišypsantis, šmaikštus. Ir jei atvirai, aš irgi norėčiau išvysti tikrą ir natūralią mėlyną rožę“.

Dėkojame Ia klasės mokinėms Akvilei Baronaitei už papasakotą baltosios lazdelės atsiradimo istoriją ir Robertai Šilytei už perskaitytą Indrės sukurtą „Pasaką apie spalvas“.

„Aš keliauju į pasaką ,

kur nėra melsvo ilgesio,

neapykantos keršto nei pykčio.

Aš keliauju per tiltus.

Juos nutiesė džiaugsmas,

kad greičiau savo tikslą pasiekčiau.

Mane lydi giesmininkės lakštingalos.

Pietų vėjas švelnus mane lydi.

Aš keliauju į pasaką -meile dabintą,

O joje bus beprotiškai gera“.

Dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams,  dalyvavusiems šiame renginyje.

Tikybos mokytoja A. Šidagienė, etikos mokytoja J. Radzevičienė