^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 42 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Suaugusiųjų mokymas

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

II-IV klasių pamokų tvarkaraštis

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

Mokytojų diena

         Spalio 5 d. – Tarptautinė mokytojų diena, kuri paskelbta minėtina diena UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą. Mūsų gimnazijoje ši diena kiekvienais mokslo metais minima skirtingai.

         Nuo septintos valandos ryto susibūrę gimnazijos IV- okai jau ruošėsi pasitikti skubančius mokytojus, pasveikinti juos bei užkrėsti šventine nuotaika. Kiekvienais metais išskirtinai linksmai, įdomiai ir originaliai pasitinkame mokytojus. Šią spalio 5-ąją Mokytojų dienos tema– atostogos tropikuose. Gimnazijos IV-okai, kartu su auklėtojais ( N. Lengviniene, S. Dubicku ir Ž.Sipavičiene) plojimais pasitiko ateinančius mokytojus. Kiekvienam mokytojui buvo įteikti kelialapiai į  skirtingas pamokas, padovanotos spalvingos gėlių girliandos.  Po įdomiai praleistos pirmosios pamokos, abiturientai kvietė mokytojus į mokyklos fojė kartu pašokti.  Mokytojai mielai  linksminosi, jautėsi tikras tropikų karštis.  Po šokių abiturientai kvietė atsipūsti, pasivaišinti ir pabendrauti mokytojų kambaryje. Ir čia sklandė tropikų dvasia. Mokytojų kambario papuošimas visus maloniai nustebino. Spalvų, šviesos, egzotikos čia tikrai netrūko.

         Puikiai nusiteikę mokytojai ir mokiniai mėgavosi šventišku pamokų laiku. Po septynių pamokų administracija, esami ir buvę mokytojai bei mokiniai buvo pakviesti dalyvauti šventiniame renginyje. Šventinio renginio idėja – mokytojams skirtos nominacijos (apdovanojami aukščiausių pasiekimų pelnę, kultūringiausi, mylimiausi, iniciatyviausi ir kt. mokytojai). Pagal K.Binkio ,,Atžalyną“ pastačiusi spektaklį Loreta Mikelionienė džiugino visus savo išradingumu ir kūrybiškumu. Po pertraukėlės  J. Daraškevičiaus profesionaliai režisuotas spektaklis nepaliko abejingų. Andres Duus parašytos pjesės „Dabar tu būsi Dievas“ mintis, privertė susimąstyti ir net nubraukti ašarą. Spektaklyje vaidmenis atliko Modestas Kmieliauskas ir Austėja Bizunevičiūtė.

        Taigi aplink sklandę geriausi atsiliepimai apie puikiai suorganizuotą šventę, nuoširdžios mokytojų ir mokinių šypsenos buvo puikus viso darbo rezultatas.

                                                                                              Gimnazijos IV-okai

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook