Svetainėje lankosi 101 svečias ir nėra prisijungusių narių

Dalyvavome šventėje “Žodžio spalvos”

Gegužės 5 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys „Žodžio spalvos“, skirtas  Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.

Šalia rajono administracijos atstovų, mokyklų vadovų, bibliotekininkų, jame dalyvavo gražus būrys mūsų krašto kūrėjų: Robertas Keturakis, Viktoras Rudžianskas, Valdas Kubilius, LŽS Etikos komisijos pirmininkas, žurnalistas Viktoras Trofimišinas ir daug kitų. Malonu, kad į gimtojo žodžio šventę buvome pakviesti ir mes, Borutaičių draugijos atstovai. Kai renginio vedėja paklausė, kaip mums pavyksta rasti tiek daug kuriančio jaunimo, atsakėme, kad pirmiausia borutaičiai siekia kurti visavertišką gyvenimą - daug skaito, domisi savo krašto kultūra. Po truputį iš visų patirčių gimsta ir vienas kitas eilėraštis ar kita žodinė kūryba.  Tai gražiai iliustravo mūsų progimnazijos aštuntokės Simonos Katiliūtės perskaitytas eilėraštis “Išgalvotoji biblioteka”.

Vykusi šventė tik dar kartą patvirtino, kad moderni Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka yra puikus traukos centras ir patraukli Kauno rajono bendruomenių susitikimų erdvė.

Zigrita Petraitienė, Borutaičių draugijos pirmininkė