SVEIKINAME MENINIO SKAITYMO KONKURSO „BALIUI SRUOGAI – 120“ LAUREATĄ AIVARĄ SKORUBSKĮ

Vandos ir Balio Sruogų namelyje – muziejuje įvyko Kauno miesto moksleivių meninio skaitymo konkursas “Baliui Sruogai – 120”,  kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos II b klasės mokinys Aivaras Skorubskis.

Į gimtojo žodžio šventę, skirtą klasiko jubiliejui, atvyko gausus būrys skaitovų iš įvairių regiono mokyklų. Trijose amžiaus grupėse moksleivius vertino profesionalų komisija, vadovaujama Kauno kamerinio teatro aktoriaus Vytauto Gasiliūno.Šalia kitų autorių, daugiausia čia skambėjo Balio Sruogos kūryba - poezija, poemų, prozos ištraukos. Aivaras pasirinko konkurse skaityti išties nelengvą tekstą – ištrauką iš brandžiausio Balio Sruogos kūrinio “Dievų miškas”. Ir tai pasiteisino!

Džiugu, kad Aivaras Skorubskis 9 – 10 klasių grupėje tapo skaitovų konkurso nugalėtoju, buvo apdovanotas laureato diplomu bei vertingomis knygomis. Anot aktoriaus V. Gasiliūno, jis labiausiai sužavėjo savo gebėjimu tekstu mąstyti ir priversti susimąstyti visus klausančiuosius. Tai – graži dovana rašytojo jubiliejui.

Mokytoja Zigrita Petraitienė

 

 

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos