^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 76 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

Apsilankėme Kauno greitosios pagalbos stotyje

Neseniai II a klasės mokiniai su auklėtoja Z. Petraitiene ir psichologe E. Miežiene apsilankė Kauno greitosios medicinos pagalbos stotyje. Ten galėjome sužinoti, kaip veikia greitosios pagalbos tarnyba, susipažinti su pirmosios medicinos pagalbos teikimo ypatumais, stebėjome dispečerinės darbą.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stotyje dirba net 20 ekipažų. Aptarnaujamas ne tik Kauno miestas ir rajonas, bet ir dar 12 kitų rajonų. Kaip mus informavo, jei norime greičiau išsikviesti greitąją dėl sveikatos problemų, turime skambinti ne 112, bet numeriu 033 (laidiniu telefonu 03). Dispečerinė jau ketvirti metai dirba pagal amerikietiškus protokolus. Tiesiogiai girdėjome, kaip atsiliepiama į skambučius ir stengiamasi kuo skubiau padėti kiekvienam žmogui. Galėjome pamatyti, kad iš pažiūros atrodantis lengvas darbas reikalauja kruopštumo, operatyvumo, kartais čia svarbi kiekviena sekundė, kad būtų išgelbėta gyvybė. Dar buvome mokomi atlikti pirmąją pagalbą, mums aiškino, kaip reikia nepasimesti ištikus nelaimei ar ūmiai ligai. Taip pat galėjome nuodugniai patyrinėti, kaip atrodo modernios greitosios pagalbos mašinos, kuriose – daugybė reikalingų dalykėlių, kad medikai kuo greičiau galėtų padėti sužeistajam ir išgelbėtų gyvybę.

Labai smagu, kad kiekvienas galėjome išbandyti savo jėgas „gelbėjimo“ misijoje, kad  išmokome daug svarbių dalykų, reikalingų suteikiant pirmąją pagalbą. Tikiu, kad visuomet būsime pasiruošę padėti ne tik saviems, šalia esantiems žmonėms, tačiau ir tiems, kurių net nepažįstame. Ko gero, kai kas iš mūsų klasės pasirinks ir taip garbingą medicinos darbuotojo profesiją.

                                                                                Ugnė Kasiulevičiūtė, II a klasė

 

 

 

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos