Šventė – konkursas „Etninė kultūra ir tradicijos“

Lapkričio 24d. Garliavos Jonučių  gimnazijos ir progimnazijos komandos  išvyko į Aleksandro Stulginskio universitetą Akademijoje. Čia  mokiniai dalyvavo konkurse ,,Etninė kultūra ir tradicijos". Konkursas pritraukė dalyvių iš visos Lietuvos, bet Dzūkijos krašto žmonės parodė didžiausią aktyvumą. Visi galėjome  pasižvalgyti po ASU patalpas ir įvertinti, koks gyvenimas verda tarp universiteto sienų.  Pasivaikščioję po universiteto teritoriją ir pamatę dalį studentų gyvenimo,  turėjome galimybę  daugiau pažinti etnografinę Lietuvą.  Sugrįžti į praeitį ir vėl pajausti senosios Lietuvos dvasią padėjo ne tik vykęs protmūšis, bet ir nuostabūs tautiniai kostiumai.  Iš konkurso parsivežėme daug gerų emocijų,  papildėme savo žinių kraitį, o svarbiausia tai, kad Garliavos Jonučių  progimnazijos mokiniai konkurse iškovojo  II –ąją vietą.  Sveikiname !

IIb klasės mokinė Erika Tūgaudytė

Joomla! derinimo konsolė