„MES GALIME GYVENTI KITAIP!“

Mūsų gimnazijoje kiekvienais metais vykdoma Vaikų ir jaunimo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programos. Jos tikslas – kurti saugią ir sveiką ugdymosi ir socializacijos aplinką, skatinti mokinių prasmingą veiklą, aktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Minėdami Tarptautinę nerūkymo dieną ir skatindami mokinių aktyvų domėjimąsi tabako prevencijos klausimais, surengėme  protų mūšį „Mes galime gyventi kitaip !“. Protų mūšyje dalyvavo Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos devintų ir dešimtų klasių komandos, J. Lukšos gimnazijos pirmų ir antrų klasių komandos ir mūsų gimnazijos pirmų ir antrų klasių komandos. Mokiniai aktyviai varžėsi visuose keturiuose turuose ir nežymia persvara laimėjo mūsų gimnazijos antrokų komanda. Antri buvo mūsų gimnazijos pirmokų komanda, o treti – labai stipri ir daug žinių rodžiusi J. Lukšos gimnazijos antrokų komanda.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems protų mūšio dalyviams, nes  mes parodėme, kad mokam bendrauti bei bendradarbiauti ir galime gyventi kitaip.

Socialinė pedagogė  Aušra Povilaitienė

Psichologė Eglė Miežienė