^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 58 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

„MES GALIME GYVENTI KITAIP!“

Mūsų gimnazijoje kiekvienais metais vykdoma Vaikų ir jaunimo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programos. Jos tikslas – kurti saugią ir sveiką ugdymosi ir socializacijos aplinką, skatinti mokinių prasmingą veiklą, aktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Minėdami Tarptautinę nerūkymo dieną ir skatindami mokinių aktyvų domėjimąsi tabako prevencijos klausimais, surengėme  protų mūšį „Mes galime gyventi kitaip !“. Protų mūšyje dalyvavo Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos devintų ir dešimtų klasių komandos, J. Lukšos gimnazijos pirmų ir antrų klasių komandos ir mūsų gimnazijos pirmų ir antrų klasių komandos. Mokiniai aktyviai varžėsi visuose keturiuose turuose ir nežymia persvara laimėjo mūsų gimnazijos antrokų komanda. Antri buvo mūsų gimnazijos pirmokų komanda, o treti – labai stipri ir daug žinių rodžiusi J. Lukšos gimnazijos antrokų komanda.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems protų mūšio dalyviams, nes  mes parodėme, kad mokam bendrauti bei bendradarbiauti ir galime gyventi kitaip.

 

 

Socialinė pedagogė  Aušra Povilaitienė

Psichologė Eglė Miežienė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos