Svetainėje lankosi 100 svečių ir nėra prisijungusių narių

Dalyvavome festivalyje „Noriu būti matomas 2015“

Spalio 9 dieną  Aleksandro Stulginskio universitete vyko jaunimo festivalis „Noriu būti matomas“, kurio tikslas - paskatinti Kauno rajono jaunimą aktyviai veiklai rajone ir pristatyti savo veiklas kitiems festivalio dalyviams.Tradiciškai  renginyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos bei gimnazijos Borutaičių draugijos atstovai.

Šių metų festivalio tema – „Laiko mašina“. Užsiregistravusios komandos turėjo dalyvauti teatralizuotoje eisenoje ASU miestelio gatvėmis bei scenoje parodyti programos numerį – prisistatymą, išlaikydamos savo pasirinktą laiko temą. Borutaičiai savo komandą pavadino „Vasara“.  Pasipuošę ryškiais drabužiais, išsiskleidę virš galvų spalvingus skėčius, žygiuodami eisenoje linksmai skandavo: „Smagiai gyvenk ne tik vasarą!”, “Gabus jaunimas gali!” Nuotaikingą vasarišką šokį festivalio scenoje atliko net 16 progimnazijos aštuntokų, Borutaičių draugijos narių.

Festivalio komandų vertinimas vyko kaip „Eurovizijoje“ – atvirai balsuojant vienoms už kitas. Nors borutaičiams  prizinės vietos nepavyko laimėti, bet namo tušti negrįžo - komanda „Vasara“ gavo net dvi nominacijas : „Už vasarišką lietų“ ir „Už tiesiausią liežuvį“.  Tikiuosi, visi, dalyvavusieji renginyje, smagiai praleido penktadienio vakarą, pasisėmė idėjų iš kitų festivalio dalyvių. Nuoširdžiai ačiū progimnazijos 8c, d, e ir gimnazijos I ir II klasių mokiniams, geranoriškai sutikusiems atstovauti Borutaičių draugijai.

Borutaičių draugijos pirmininkė Zigrita Petraitienė

Fotografavo  Ugnė Kriščiūnaitė, II b klasė