Lietuvos nacionalinės vyrų ir moterų tinklinio rinktinės žais Garliavoje

Pirmą kartą į Garliavą atvyksta didysis tinklinis – Lietuvos nacionalinės vyrų ir moterų tinklinio rinktinės gegužės 22 – 24 d. Garliavos sporto ir kultūros centre dalyvaus tarptautiniame tinklinio turnyre „Lithuania Open“. Lietuvių varžovai – Švedijos, Danijos ir Gruzijos nacionalinės moterų rinktinės bei Gruzijos vyrų rinktinė.

Be tris dienas vyksiančių tinklinio kovų, Lietuvos tinklinio federacija organizuoja ir edukacinę akciją. Kovo 21 d. 9.30 val. Kauno rajonomokyklų mokiniai bei kūno kultūros mokytojai turės galimybę sudalyvauti tinklinio treniruotėje, kurią jiems ves Lietuvos rinktinių treneriai bei žaidėjai. Po jos mokiniai galės pasilikti ir stebėti Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės rytinę treniruotę.

Pirmą kartą organizuojamas tarptautinis turnyras „Lithuania Open“ yra vienintelė galimybė šiais metais išvysti Lietuvos vyrų ir moterų rinktines, nes 2015 m. nevyks jokiosatrankos į Europos ar pasaulio čempionatus varžybos.

Garliaviškiai turės progą pamatyti vyrų rinktinėje žaidžiantį pajėgiausią Lietuvos tinklininką, pasaulio jaunių paplūdimio tinklinio čempioną Arvydą Mišeikį (Prancūzija), kuris praėjusiais metais prieš pat rinktinės stovyklą gavo traumą ir joje nedalyvavo. Taip pat atskrenda rezultatyviausias ir naudingiausias Danijos aukščiausios lygos žaidėjas Jaroslavas Bogdanovičius, Švedijos aukščiausioje lygoje žaidžiantis Tomas Vilimas, Olandijoje rungtyniaujantis Radoslavas Adamovičius ir visi kiti Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje žaidžiantys geriausi tinklininkai.

Moterų rinktinei atstovaus JAV rungtyniaujanti Monika Šalkutė, Švedijoje žaidžianti Agnė Daunytė, iš Belgijos sugrįžusi Liubov Makova bei Lietuvos čempionių ir vicečempionių Jonavos "Achemos-KKSC" ir Kauno "Heksos" tinklininkės.

Varžybų tvarkaraštis:

Gegužės 22 d.

10.30 Lietuva – Gruzija (vyrai)

17.00 Lietuva – Gruzija (moterys)

19.00 Švedija – Danija (moterys)

Gegužės 23 d.

11.00 Gruzija – Danija (moterys)

13.30 Lietuva – Švedija (moterys)

16.00 Lietuva – Gruzija (vyrai)

Gegužės 24 d.

9.30 Švedija – Gruzija (moterys)

11.30 Lietuva – Gruzija (vyrai)