Žemės vaikai

Šešių gimnazistų komanda (Jurgis Čėsna, Gytis Bagdonavičius, Gabrielė Paškevičiūtė, Domas Naujokaitis, Mantas Apneris ir Gustė Cibulskytė) kartu su biologijos mokytoja Rasa Lakickiene bei chemijos mokytoja Elena Čiginskiene kovo 20 dieną, penktadienį dalyvavo renginyje „Švęsk Žemės dieną su KTU".

Pagrindinis renginio tikslas - protmūšis, kurio metu gimnazijos iš visos Lietuvos pademonstravo savo žinias. Šeši turai įvairiausių klausimų iš biologijos, chemijos, geografijos bei bendro išprusimo neprailgo. Tuo metu, kol mokiniai "protus mušė", mokytojos dalyvavo su aplinkosauga susijusiuose seminaruose. Po penkių turų visi sugužėjo į KTU Aplinkosaugos fakulteto kiemelį stebėti Saulės užtemimo. Šiuo nuostabiu reginiu paskutinį kartą buvo galima grožėtis prieš 16 metų. Kadangi Saulės užtemimas smegenų neužtemdė, mūsų šaunioji GJG "Žemės vaikų" komanda užėmė trečią vietą ir tik keliais taškais atsiliko nuo pirmosios. Apdovanojimas - mokyklos kiemo gyventojams skirtas dailus inkilėlis bei mokiniams skirta "Iliustruoto mokslo" prenumerata, su užuomina, kad vėliau būtumėme pirmi. Kupini gerų emocijų komada su mokytojomis jau popiet grįžo namo.

Gustė Cibulskytė