„Knygų Kalėdos“ Jonučiuose

Prabėgo viena gražiausių metų švenčių - šv. Kalėdos. Kartu su jomis baigėsi ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės jau ketvirtus metus inicijuojama akcija „Knygų Kalėdos“, kurių metų šalies gyventojai kviečiami dovanoti bibliotekoms knygų ir taip sunkiu ekonominiu laikotarpiu nesustoti kaupti šio ypatingo dvasinio turto. Mūsų mokyklos bibliotekos darbuotojai taip pat kvietė bendruomenės narius, mokytojus ir mokinius, tapti aktyviais akcijos dalyviais ir padovanoti po savo kalėdinę dovaną - knygą.

Į šį kvietimą Jonučių progimnazijos ir gimnazijos bendruomenė noriai atsiliepė - biblioteka praturtėjo net 118 vertingų ir įdomių grožinės literatūros ir pažintinių knygų. Ypač pradžiugino tai, jog mokyklų administracijos atstovai bibliotekai įteikė asmenines savo dovanas.

Sausio 14 dieną bibliotekoje buvo surengtas baigiamasis „Knygų Kalėdų“ renginys, kurio metu buvo įteiktos padėkos visiems akcijos dalyviams.

Dar kartą dėkojame visoms klasėms, atsiliepusioms į mūsų kvietimą. Ypač dėkojame mokiniams, asmeniškai padovanojusiems knygų. Tai 3b klasės mokinys Vilius Dargenis, 4a klasės mokinė Ieva Žindžiūtė, 2b klasės mokinės Viltė Zuzevičiūtė ir Andrea Noone, 3a klasės mokinė Fausta Kubiliūtė, 3e klasės mokinės Gustė Stanevičiūtė ir Samanta Vidžiūtė, 4c klasės mokinys Tadas Dabkus, broliai Linas (1a) ir Tomas (6b) Krulikauskai, 6b klasės mokinė Nerija ir 8c - Rugilė Didžbanytės, IVa klasės mokinys Žilvinas Šajauka.

Bibliotekininkės Rosita Sakalauskienė ir Ona Kluodienė